Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Title
da: Titel

en: On
da: Tilsluttet

en: error
da: fejl

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Projects
da: Projekter

en: view
da: vis

en: Core
da: Kerne

en: Theme
da: Tema

en: Unknown
da: Ukendt

en: Site name
da: Sitets navn

en: Module
da: Modul

en: Off
da: Afbrudt

en: API Key
da: API-nøgle

en: Domain
da: Domæne

en: Current
da: Aktuelle

en: update
da: opdatér

en: warning
da: advarsel

en: Package
da: Pakke

en: Project not secure
da: Projekt ikke sikkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
da: Projektet er markeret usikkert af Drupal sikkerhedsgruppe, og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt.

en: Project revoked
da: Projekt tilbagekaldt

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
da: Projektet er tilbagekaldt, og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt.

en: Project not supported
da: Projekt ikke understøttet

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
da: Projektet er ikke længere understøttet, og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt.

en: No available releases found
da: Ingen udgivelser til rådighed

en: Release revoked
da: Udgivelse tilbagekaldt

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
da: Den installerede udgivelse er blevet tilbagekaldt og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt eller opgradere.

en: Release not supported
da: Udgivelse ikke understøttet

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
da: Den installerede udgivelse understøttes ikke og kan ikke længere hentes. Det anbefales at deaktivere alt der vedrører dette projekt eller opgradere.

en: Invalid info
da: Ugyldig information

en: Not checked
da: Ikke checket

en: Recommended version
da: Anbefalet version

en: Failed to fetch available update data
da: Kunne ikke hente opdateringsdata.

en: Unknown release date
da: Ukendt udgivelsesdato

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
da: Forsøgte at hente information om alle nye udgivelser og opdateringer.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
da: Kan ikke hente information om alle tilgængelige udgivelser og opdateringer.

en: The name of the site.
da: Navnet på hjemmesiden.

en: TODO: please describe this table!
da: TODO: beskriv venligst denne tabel!

en: TODO: please describe this field!
da: TODO: beskriv venligst dette felt!
