Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།
