Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Projects
et: Projektid

en: view
et: näita

en: Core
et: Tuum

en: Theme
et: Teema

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Domain
et: Domeen

en: Current
et: Praegune

en: update
et: uuendus

en: warning
et: hoiatus

en: ok
et: olgu

en: Package
et: Pakk

en: Project not secure
et: Projekt ei ole turvaline

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on Drupali turvameeskonna poolt märgitud ebaturvaliseks ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: Project revoked
et: Projekt on tagasi lükatud

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: See projekt on tagasi kutsutud ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv!

en: Project not supported
et: Projekt pole toetatud

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
et: Selle projekti tuge ei ole enam olemas ning projekt ei ole enam alla laetav. On soovitatav välja lülitada kõik selle projektiga seonduv.

en: No available releases found
et: Ühtegi väljalaset ei leitud

en: Release revoked
et: Väljalase tagasi lükatud

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
et: Teie paigaldatud väljalase on tagasi lükatud ja pole enam saadaval allalaadimiseks. Tungivalt soovitav on lülitada välja kõik mis on seotud selle väljalaskega või uuendada kohe!

en: Release not supported
et: Väljalase ei ole toetatud

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
et: Hetkel installeeritud versioon ei ole enam toetatud ning ei ole enam alla laetav. On tungivalt soovitatav koheselt välja lülitada kõik selle projektiga seonduv või üle minna uuemale versioonile!

en: Invalid info
et: Vale info

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Recommended version
et: Soovitatav versioon

en: Failed to fetch available update data
et: Ei õnnestunud pärida infot saadaolevate uuenduste kohta

en: Unknown release date
et: Tundmatu väljalaske kuupäev

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
et: Prooviti pärida infot saadaolevate uuenduste kohta.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
et: Ei leidnud informatsiooni uute versioonide ja uuenduste kohta.

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.
