Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: error
fa: خطا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: view
fa: نمایش

en: Core
fa: هسته

en: ID
fa: شناسه (ID)

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Site name
fa: نام سایت

en: Domain
fa: دامنه

en: Current
fa: جاری

en: warning
fa: هشدار

en: No available releases found
fa: هیچ انتشار قابل دسترسی پیدا نشد

en: Release revoked
fa: انتشار ابطال شده‌است

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی ابطال شده‌است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیر فعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است یا به‌روز رسانی آن بسیار ارجحیت دارد!

en: Release not supported
fa: انتشار پشتیبانی نمی‌شود

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fa: نسخه نصب شده کنونی پشتیبانی نمی‌شود و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیر فعال نمودن هرآنچه شامل این پروژه است یا به‌روز رسانی آن بسیار ارجحیت دارد!
