Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: On
fi: Päällä

en: error
fi: virhe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Core
fi: Ydin

en: Theme
fi: Teema

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Off
fi: Pois päältä

en: update
fi: päivitä

en: warning
fi: varoitus

en: Package
fi: Pakkaus

en: Project not secure
fi: Projekti on turvaton

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Drupalin turvallisuusryhmä on merkinnyt tämän projektin turvattomaksi, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme voimakkaasti, että poistat välittömästi käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: Project revoked
fi: Projekti on peruttu

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Tämä projekti on peruttu, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme voimakkaasti, että poistat käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: Project not supported
fi: Projektia ei tueta

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
fi: Tätä projektia ei enää tueta, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme voimakkaasti, että poistat käytöstä kaiken tähän projektiin liittyvän!

en: No available releases found
fi: Julkaisuja ei ole saatavilla

en: Release revoked
fi: Julkaisu on kumottu

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fi: Käytössäsi oleva julkaisu on peruttu, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme voimakkaasti, että poistat kokonaan käytöstä tämän julkaisun tai päivität sen.

en: Release not supported
fi: Julkaisua ei tueta

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
fi: Käytössäsi olevaa julkaisua ei enää tueta, eikä sitä voi enää ladata. Suosittelemme voimakkaasti, että poistat kokonaan käytöstä tämän julkaisun tai päivität sen.

en: Invalid info
fi: Virheelliset tiedot

en: Not checked
fi: Ei tarkistettu

en: Recommended version
fi: Suositeltu versio

en: Failed to fetch available update data
fi: Päivitystietojen haku epäonnistui

en: Unknown release date
fi: Tuntematon julkaisupäivämäärä

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
fi: Haetaan tietoa uusista päivityksistä ja julkaisuista.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
fi: Ei kyetty hakemaan tietoja saatavilla olevista uusista julkaisuista ja päivityksistä.

en: The name of the site.
fi: Sivuston nimi.
