Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: view
fil: tingnan

en: Site name
fil: Pangalan ng websayt

en: warning
fil: babala
