Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: warning
gu: ચેતવણી
