Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: On
he: על

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Projects
he: פרוייקטים

en: view
he: הצג

en: Core
he: ליבה

en: Theme
he: עיצוב

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Site name
he: שם האתר

en: Off
he: כבוי

en: Current
he: נוכחי

en: update
he: עידכון

en: warning
he: אזהרות

en: ok
he: בסדר

en: Package
he: חבילה

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Failed to fetch available update data
he: נכשל בהבאת נתוני עדכון זמינים

en: Unknown release date
he: תאריך מהדורה לא ידוע

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
he: ניסה להביא מידע אודות כל המהדורות והעדכונים החדשים והזמינים.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
he: אין אפשרות לקבל מידע אודות מהדורות ועדכונים חדשים וזמינים.
