Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: error
hi: त्रुटि

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Project type
hi: परियोजना प्रकार

en: view
hi: देखें

en: Site name
hi: साइट नाम

en: warning
hi: चेतावनी

en: Invalid info
hi: अवैध जानकारी
