Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: Theme
hr: Tema

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Site name
hr: Naziv stranice

en: Domain
hr: Domena

en: Current
hr: Trenutno

en: update
hr: ažuriraj

en: warning
hr: upozorenje

en: Project not secure
hr: Projekt nije siguran

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je označen kao nesiguran od strane sigurnosnog tima Drupala i nije ga više moguće preuzeti. Preporučljivo je odmah isključiti sve module što ovaj projekt pruža.

en: Project revoked
hr: Projekt je opozvan

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Ovaj projekt je opozvan i više nije na raspolaganju za preuzimanje. Toplo preporučamo da isključite i deinstalirate sve što je vezano za ovaj projekat!

en: Project not supported
hr: Projekat nema podršku

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
hr: Dalji razvoj i podrška projektu su obustavljeni. Projekt više nije raspoloživ za dalje preuzimanje. Savjetujemo da isključite sve servise vezane za ovaj projekt.

en: No available releases found
hr: Nema raspoloživih izdanja

en: Release revoked
hr: Izdanje je opozvano

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenuto instalirana verzija je opozvana, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Isključivanje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj verziji ili njezina nadogradnja se toplo preporučuje!

en: Release not supported
hr: Izdanje nije podržano

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
hr: Vaša trenuto instalirana verzija sada nije podržana, i nije više na raspolaganju za preuzimanje. Isključivanje i deinstalacija svega što je sadržano u ovoj verziji ili njezina nadogradnja se toplo preporučuje!

en: Invalid info
hr: Pogrešne informacije

en: Recommended version
hr: Preporučena verzija

en: Failed to fetch available update data
hr: Neuspješno dohvaćanje podataka o raspoloživim nadogradnjama

en: Unknown release date
hr: Nepoznat datum izdanja

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
hr: Dohvaćane su informacije o svim raspoloživim nadogradnjama i novim verzijama.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
hr: Onemogućeno preuzimanje bilo koje informacije o novim verzijama i ažuriranjima.
