Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (41 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: On
ja: オン

en: error
ja: エラー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: view
ja: ビュー

en: Core
ja: コア

en: Theme
ja: テーマ

en: Unknown
ja: 不明

en: Site name
ja: サイト名

en: Module
ja: モジュール

en: Off
ja: オフ

en: Domain
ja: ドメイン

en: Current
ja: 現在

en: Site ID
ja: サイトID

en: update
ja: アップデート

en: warning
ja: 警告

en: ok
ja: OK

en: Package
ja: パッケージ

en: Project not secure
ja: 安全ではないプロジェクト

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトはDrupalセキュリティーチームによって安全でないと標示され、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを早急に無効にすることを、強く推奨します！

en: Project revoked
ja: 廃止されたプロジェクト

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトは廃止され、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを無効にすることを、強く推奨します！

en: Project not supported
ja: サポートされていないプロジェクト

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ja: このプロジェクトはもはやサポートされず、もはやダウンロードはできません。 このプロジェクトに含まれたすべてを無効にすることを、強く推奨します！

en: No available releases found
ja: 入手可能なリリースが見つかりません

en: Release revoked
ja: 廃止されたリリース

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ja: 現在インストールされているリリースは廃止され、もはやダウンロードはできません。 このリリースに含まれたすべてを無効にするか、アップグレードすることを強く推奨します！

en: Release not supported
ja: サポートされていないリリース

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ja: 現在インストールされているリリースはサポートされず、もはやダウンロードはできません。 このリリースに含まれたすべてを無効にするか、アップグレードすることを強く推奨します！

en: Invalid info
ja: 無効な情報

en: Not checked
ja: 確認できない

en: Recommended version
ja: 推奨バージョン

en: Failed to fetch available update data
ja: 入手可能な最新版データの取得に失敗しました

en: Unknown release date
ja: 未知のリリース日付

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
ja: すべての入手可能な新しいリリースと最新版に関する情報の取得を試みました。

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
ja: 入手可能な新しいリリースと最新版に関する情報が取得できませんでした。

en: The name of the site.
ja: サイト名

en: TODO: please describe this table!
ja: TODO: このテーブルに説明を付けて下さい!

en: TODO: please describe this field!
ja: TODO: このフィールドに説明を付けて下さい!
