Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: On
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Unknown
ka: გაუგებარი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Module
ka: მოდული

en: Off
ka: გამორთვა

en: warning
ka: გაფრთხილება
