Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: update
kk: жанарту

en: warning
kk: ескерту

en: ok
kk: жарайды

en: Project not secure
kk: Жоба қауіпсіз емес

en: Project revoked
kk: Жоба жойылды

en: Project not supported
kk: Жоба сәйкес келмейді

en: No available releases found
kk: Қолжатімді нұсқалар табылмады.

en: Release revoked
kk: Нұсқа қері шақырылды

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
kk: Сіздегі Drupal нұсқасы кері шақырылды және мұнан әрі жүктеу мүмкіндігі жоқ. Бұл нұсқадағы барлық қойындыларды өшіруіңіз немесе жаңартуыңыз жөн болар!

en: Release not supported
kk: Нұсқа қамсыздандырылмайды

en: Invalid info
kk: Шынайы емес ақпарат

en: Recommended version
kk: Ұсынылған нұсқа

en: Failed to fetch available update data
kk: Қолжетімді жаңартулар деректерін қабылдау жүзеге

en: Unknown release date
kk: Белгісіз шығарылым күн-айы

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
kk: Жаңа шығарылым және жаңартулар туралы ақпарат жинау сәтті аяқталды.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
kk: Жаңа шығарылымдар мен жаңартулардың қолжетімділігі туралы ақпарат алу мүмкін емес.
