Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Core
km: សំខាន់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Domain
km: ដែន

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: warning
km: ព្រមាន

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Project not secure
km: គម្រោង​មិនមាន​សុវត្ថិភាព

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្លាក​គ្មាន​សុវត្ថិភាព​ដោយ​ក្រុម​សុវត្ថិភាព​របស់​ Drupal ហើយ​វា​មិនមាន​សម្រាប់​ទាញយក​ទៀត​ឡើយ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ជា​បន្ទាន់​ដែល​បាន​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្តល់អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Project revoked
km: គម្រោង​បាន​ដកហូត​វិញ

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ដកហូត​វិញ ហើយ​មិនមាន​សម្រាប់​ទាញយក​ទៀតឡើយ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ ។

en: Project not supported
km: គម្រោង​មិន​បាន​គាំទ្រ

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
km: គម្រោង​មិន​គាំទ្រ​ទៀតឡើយ ហើយ​ក៏​មិនមាន​សម្រាប់​ទាញយក​ទៀត​ដែរ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ដោយ​គម្រោង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: No available releases found
km: រក​មិន​ឃើញ​ការ​ចេញផ្សាយ

en: Release revoked
km: ការ​ចេញ​ផ្សាយ​បាន​ដក​ហូត​វិញ

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
km: ការ​ចេញផ្សាយ​ដែល​បាន​ដំឡើង​ថ្មីៗ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ដកហូត​វិញ ហើយ​​ក៏មិនមាន​សម្រាប់​ទាញយក​ទៀតឡើយ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​ដែល​រួម​បញ្ចូល​ក្នុង​ការ​ចេញផ្សាយ​នេះ ឬ​ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ត្រូវ​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Release not supported
km: មិន​​​​គាំទ្រការ​ចេញ​ផ្សាយ

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
km: ការ​ចេញផ្សាយ​ដែល​បាន​ដំឡើង​ថ្មីៗនេះ ឥឡូវ​មិន​ត្រូវបាន​គាំទ្រ​ទេ ហើយ​ក៏​មិន​មាន​សម្រាប់​ទាញយក​ទៀតដែរ ។ ការ​បិទ​គ្រប់យ៉ាង​រួម​បញ្ចូល​ក្នុង​ការ​ចេញផ្សាយ​នេះ ឬ​ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ត្រូវ​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍​ខ្ពស់ !

en: Invalid info
km: ព័ត៌មាន​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Recommended version
km: កំណែ​ដែល​បាន​ផ្តល់​អនុសាសន៍

en: Failed to fetch available update data
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ទៅ​ប្រមូល​យក​ទិន្នន័យ​នៃ​ភាព​ទាន់​សម័យ​ដែល​មាន​

en: Unknown release date
km: មិន​ស្គាល់​កាលបរិច្ឆេទ​ការចេញផ្សាយ​

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
km: បាន​ប៉ុន​ប៉ង​ទៅ​ប្រមូល​យក​ព័ត៌មាន​អំពី​ភាព​ទាន់​សម័យ​ និង​ការ​ចេញ​ផ្សាយ​ថ្មី​ទាំង​អស់​ដែល​មាន​ ។

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
km: មិន​អាច​ប្រមូល​យក​ព័ត៌មាន​អំពី​ការចេញផ្សាយ និង​ភាព​ទាន់សម័យ​ថ្មី​បានទេ ។

en: The name of the site.
km: ឈ្មោះ​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។
