Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: ok
kn: ಸರಿ

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Not supported
kn: ಅಸಮರ್ಥಿತ
