Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Core
ku: ناوکە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: update
ku: نوێبکەوە

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: ok
ku: باشە

en: No available releases found
ku: هیچ وەشانێکی ئامادە نەدۆزرایەوە

en: Release not supported
ku: ئەم وەشانە پشتیوانی نەکراوە

en: Invalid info
ku: زانیاریی نادرووست

en: Unknown release date
ku: کاتی وەشان نەزانراوە

en: The name of the site.
ku: ناوی ماڵپەڕ.
