Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Core
lt: Branduolys

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Domain
lt: Domenas

en: Current
lt: Dabartinis

en: update
lt: atnaujinti

en: warning
lt: įspėjimas

en: ok
lt: Gerai

en: Package
lt: Pakuotė

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: Recommended version
lt: Rekomenduojama versija

en: Failed to fetch available update data
lt: Nepavyko įkelti turimų duomenų apie atnaujinimą

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
lt: Bandyta įkelti turimų duomenų apie atnaujinimus ir naujas laidas.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
lt: Neįmanoma perduoti bet kokios informacijos apie įmanomas naujas laidas ir atnaujinimus.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas
