Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Core
lv: Kodols

en: Theme
lv: Tēma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Domain
lv: Domēns

en: update
lv: atjaunot

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Sites
lv: Vietnes

en: ok
lv: labi

en: Package
lv: Paka

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Recommended version
lv: Ieteicamā versija

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.
