Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: view
ml: കാണുക

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
