Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Статус

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: warning
mn: сануулга
