Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: On
mr: वर

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Project type
mr: प्रकल्पाचे प्रकार

en: view
mr: दाखवा

en: Core
mr: मूळ

en: Site name
mr: साइट चा नाव
