Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: The name of the site.
my: website ၏နာမည်
