Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to no translation catalogue (38 entries)

en: Title
no: Tittel

en: On
no: På

en: error
no: feil

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Project type
no: Prosjekttype

en: Projects
no: Prosjekter

en: view
no: vis

en: Core
no: Kjerne

en: Theme
no: Utseendemal

en: Unknown
no: Ukjent

en: Site name
no: Nettstedets navn

en: Module
no: Modul

en: Off
no: Av

en: Domain
no: Domene

en: Current
no: Gjeldende

en: update
no: oppdater

en: warning
no: advarsel

en: ok
no: OK

en: Package
no: Pakke

en: Project not secure
no: Prosjekt er ikke sikkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet er merket som usikkert av Drupal sitt sikkerhetslag og er ikke lenger tilgjengelig for nedlasting. Øyeblikkelig deaktivering av alt som er del av dette prosjektet er sterkt anbefalt!

en: Project revoked
no: Prosjekt tilbakekalt

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: Project not supported
no: Prosjektet er ikke støttet

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å deaktivere alt som hører til dette prosjektet!

en: No available releases found
no: Ingen tilgjengelige oppdateringer funnet

en: Release revoked
no: Utgivelse tilbakekalt

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert har blitt trukket tilbake, og kan ikke lastes ned lenger. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Release not supported
no: Versjonen er ikke støttet

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
no: Den versjonen du har installert støttes ikke lenger, og kan ikke lastes ned. Det anbefales på det sterkeste å oppgradere eller deaktivere alt som hører til denne versjonen!

en: Invalid info
no: Ugyldig info

en: Recommended version
no: Anbefalt versjon

en: Failed to fetch available update data
no: Kunne ikke hente tilgjengelige opplysninger om oppdatering

en: Unknown release date
no: Ukjent utgivelsedato

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
no: Forsøkte å hente informasjon om alle tilgjengelige utgivelser og oppdateringer.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
no: Kunne ikke hente opplysninger om tilgjengelige utgivelser og oppdateringer.

en: The name of the site.
no: Navnet på nettstedet.
