Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: error
ne: त्रुटी

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: warning
ne: चेतावनी
