Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Project type
nl: Projecttype

en: Projects
nl: Projecten

en: view
nl: weergeven

en: Core
nl: Kern

en: Theme
nl: Thema

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Off
nl: Uit

en: Domain
nl: Domein

en: update
nl: bijwerken

en: warning
nl: waarschuwing

en: Package
nl: Pakket

en: Project not secure
nl: Project niet veilig

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Het Drupal-veiligheidsteam heeft dit project als onveilig gemarkeerd en is niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project direct uit te schakelen!

en: Project revoked
nl: Project ingetrokken

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: Project not supported
nl: Project niet langer ondersteund

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: No available releases found
nl: Geen uitgaven beschikbaar

en: Release revoked
nl: Versie ingetrokken

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De versie die u momenteel geinstalleerd heeft is ingetrokken en niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van deze versie te verwijderen of te upgraden!

en: Release not supported
nl: Versie niet ondersteund

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De huidige uitgave wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de website uit te schakelen of te upgraden.

en: Invalid info
nl: Ongeldige informatie

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Recommended version
nl: Aanbevolen versie

en: Failed to fetch available update data
nl: Er is een probleem opgetreden bij het downloaden van updates.

en: Unknown release date
nl: Onbekende uitgiftedatum

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
nl: Poging om de status van beschikbare updates te downloaden.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
nl: Het is niet gelukt om informatie over beschikbare nieuwe uitgaven en nieuwe versies op te halen.

en: The name of the site.
nl: De naam van de site.
