Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: On
nn: På

en: error
nn: feil

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Off
nn: Av

en: update
nn: oppdater

en: warning
nn: åtvaring

en: Package
nn: Pakke
