Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: view
pl: pokaż

en: Core
pl: Rdzeń

en: Theme
pl: Skórka

en: ID
pl: Identyfikator

en: Unknown
pl: Brak informacji

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Module
pl: Moduł

en: Off
pl: Wyłączony

en: API Key
pl: Klucz do API

en: Domain
pl: Domena

en: Current
pl: Obecny

en: update
pl: aktualizacja

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: ok
pl: W porządku

en: Package
pl: Paczka

en: Project not secure
pl: Projekt stanowi zagrożenie

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Zespół Drupala ds. bezpieczeństwa uznał, że projekt stanowi zagrożenie i w związku z tym nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project revoked
pl: Projekt anulowany

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt został anulowany i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, którego powstały w ramach projektu!

en: Project not supported
pl: Projekt nie jest obsługiwany

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
pl: Projekt nie jest już obsługiwany i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników, które powstały w ramach projektu!

en: No available releases found
pl: Nie znaleziono wydań

en: Release revoked
pl: Wydanie anulowane

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu zostało anulowane i nie można go już pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Release not supported
pl: Brak pomocy technicznej

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
pl: Aktualnie zainstalowane wydanie projektu nie jest już obsługiwane i nie można go pobrać. Szczególnie mocno zaleca się wyłączenie wszelkich składników wydania lub zainstalowanie nowszego!

en: Invalid info
pl: Nieprawidłowe informacje

en: Recommended version
pl: Zalecana wersja

en: Failed to fetch available update data
pl: Nie udało się pobrać informacji o aktualizacjach.

en: Unknown release date
pl: Data wydania nieznana

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
pl: Podjęto próbę pobrania informacji na temat wszystkich dostępnych wersji i aktualizacji.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
pl: Próba pobrania informacji na temat dostępnych wersji i aktualizacji nie powiodła się.

en: The name of the site.
pl: Nazwa witryny.
