Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: On
ro: Pornit

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afişează

en: Core
ro: Nucleu

en: Theme
ro: Temă

en: ID
ro: Identificator

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Off
ro: Oprit

en: API Key
ro: Cheie API

en: Domain
ro: Domeniu

en: Current
ro: Actual

en: update
ro: actualizare

en: warning
ro: atenţie

en: Package
ro: Pachet

en: Project not supported
ro: Proiectul nu este suportat

en: No available releases found
ro: Nu au fost găsite lansări disponibile

en: Release revoked
ro: Lansare revocată

en: Release not supported
ro: Versiune nesuportată

en: Invalid info
ro: Informaţii invalide

en: Recommended version
ro: Versiunea recomandată

en: Failed to fetch available update data
ro: Nu s-a reuşit aducerea de date despre actualizări disponibile

en: Unknown release date
ro: Dată lansare necunoscută

en: The name of the site.
ro: Numele sitului.
