Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Состояние

en: On
ru: Вкл

en: error
ru: ошибка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Projects
ru: Проекты

en: view
ru: просмотр

en: Core
ru: Стандартные

en: Theme
ru: Тема

en: ID
ru: Идентификатор

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Site name
ru: Название сайта

en: Module
ru: Модуль

en: Off
ru: Выключить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Domain
ru: Домен

en: Current
ru: Текущий

en: Site ID
ru: ID сайта

en: update
ru: обновление

en: warning
ru: предупреждение

en: Site URL
ru: URL сайта

en: ok
ru: OK

en: Package
ru: Пакет

en: Project not secure
ru: Проект небезопасен

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ru: Этот проект помечен командой безопасности Drupal как небезопасный и более недоступен для скачивания. Немедленное отключение всего, включенного в этот проект, настоятельно рекомендуется!

en: Project revoked
ru: Проект отозван

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ru: Этот проект аннулирован и более недоступен для скачивания. Отключение всего, включенного в этот проект, настоятельно рекомендуется!

en: Project not supported
ru: Проект не поддерживается

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
ru: Этот проект больше не поддерживается и больше не доступен для скачивания. Рекомендуется не использовать этот проект!

en: No available releases found
ru: Доступные версии не найдены

en: Release revoked
ru: Версия отозвана

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ru: Установленная у вас версия аннулирована и более недоступна для скачивания. Отключение всего, включенного в эту версию, или обновление настоятельно рекомендуется!

en: Release not supported
ru: Версия не поддерживается

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
ru: Установленная у вас версия более не поддерживается и недоступна для скачивания. Отключение всего, включенного в эту версию, или обновление настоятельно рекомендуется!

en: Invalid info
ru: Неверная информация

en: Not checked
ru: Не отмечено

en: Recommended version
ru: Рекомендуемая версия

en: Failed to fetch available update data
ru: Не удалось загрузить имеющиеся обновления данных

en: Unknown release date
ru: Неизвестная дата версии

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
ru: Получена информация о новых версиях и обновлениях.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
ru: Информация о новых версиях включенных проектов не получена.

en: The name of the site.
ru: Имя сайта

en: Latest version
ru: Последняя версия
