Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Status
sk: Stav

en: On
sk: Zapnúť

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Core
sk: Jadro

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Domain
sk: Doména

en: Current
sk: Aktuálny

en: update
sk: aktualizácia

en: warning
sk: upozornenie

en: Sites
sk: Stránky

en: ok
sk: OK

en: Package
sk: Balík

en: Project not secure
sk: Projekt nezabezpečený

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Tento projekt bol bezpečnostným tímom Drupalu označený ako nebezpečný. Bezodkladne zakážte všetko čo s týmto projektom súvisí!

en: Project revoked
sk: Projekt odvolaný

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Tento projekt bol ukončený a už nie je viac k dispozícii na stiahnutie. Veľmi odporúčame zakázať všetko, čo súvisí s týmto projektom.

en: Project not supported
sk: Projekt nie je podporovaný

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sk: Podpora pre tento produkt skončila a už ho nie je možné viac stiahnuť. Veľmi odporúčame zakázať všetko čo súvisí s týmto projektom.

en: No available releases found
sk: Neboli nájdené nové vydania

en: Release revoked
sk: Vydanie zrušené

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sk: Vaše súčasné vydanie už nie je k dispozícii na stiahnutie a nebude viac podporované. Veľmi odporúčame vypnutie všetkého, čo obsahuje toto vydanie!

en: Release not supported
sk: Nepodporovaná verzia

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sk: Vaša nainštalovaná verzia už nie je podporované a ani viac nie je dostupná na stiahnutie. Doporučujeme zakázať všetko z tohoto vydania, alebo aktualizovať na novú verziu.

en: Invalid info
sk: Neplatné informácie

en: Recommended version
sk: Odporúčaná verzia

en: Failed to fetch available update data
sk: Nepodarilo sa získať údaje o dostupných aktualizáciách

en: Unknown release date
sk: Neznámy dátum uverejnenia

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
sk: Pokus o získanie informácií o všetkých dostupných nových vydaniach a aktualizáciách.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
sk: Nemožno načítať žiadne informácie o dostupných nových vydaniach a aktualizáciách.

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.
