Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: On
sv: På

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Core
sv: Kärna

en: Theme
sv: Tema

en: Unknown
sv: Okänd

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Module
sv: Modul

en: Off
sv: Av

en: Domain
sv: Domän

en: Current
sv: Nuvarande

en: update
sv: uppdatera

en: warning
sv: varning

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Package
sv: Paket

en: Project not secure
sv: Projektet inte säkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt har betecknats som osäkert av Drupals säkerhetsgrupp och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du omedelbart inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: Project revoked
sv: Projektet återkallat

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt har återkallats och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: Project not supported
sv: Projektet saknar stöd

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
sv: Detta projekt stöds inte längre och finns inte längre tillgängligt för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med detta projekt att göra!

en: No available releases found
sv: Ingen tillgänglig utgåva hittades

en: Release revoked
sv: Utgåvan återkallad

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sv: Din nuvarande installerade utgåva har återkallats, och finns inte längre tillgänglig för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med denna utgåva att göra eller också uppgraderar!

en: Release not supported
sv: Utgåvan saknar stöd

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
sv: Din nuvarande installerade utgåva stöds inte längre, och finns inte längre tillgänglig för nedladdning. Det rekommenderas starkt att du inaktiverar allt som har med denna utgåva att göra eller också uppgraderar!

en: Invalid info
sv: Ogiltig information

en: Not checked
sv: Ej kontrollerad

en: Recommended version
sv: Rekommenderad version

en: Failed to fetch available update data
sv: Kunde inte hämta information om tillgängliga uppdateringar

en: Unknown release date
sv: Okänt utgivningsdatum

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
sv: Försökte hämta information om tillgängliga nya utgåvor och uppdateringar.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
sv: Kunde inte hämta någon information om tillgängliga nya utgåvor och uppdateringar.

en: The name of the site.
sv: Namnet på webbplatsen.
