Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: error
ta: பிழை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: Core
ta: கருவம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: ok
ta: சரி

en: Project not secure
ta: செயல்திட்டம் பாதுகாப்பானதல்ல

en: Project not supported
ta: செயல்திட்டம் ஒத்தசைவில் இல்லை

en: Recommended version
ta: பரிந்துரைக்கப்பட்ட பதிப்பு
