Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: error
te: సమస్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: view
te: వీక్షించు

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: ok
te: సరే

en: The name of the site.
te: సైటు యొక్క పేరు.
