Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: error
th: ผิดพลาด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: view
th: แสดง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: update
th: อัปเดต

en: warning
th: คำเตือน

en: Project not secure
th: โครงการไม่ปลอดภัย

en: No available releases found
th: ไม่มีข้อมูลรุ่น

en: Unknown release date
th: ไม่ทราบวันที่ออกรุ่น
