Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: On
tr: Açık

en: error
tr: hata

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Projects
tr: Projeler

en: view
tr: görüntüle

en: Core
tr: Çekirdek

en: Theme
tr: Tema

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Site name
tr: Site adı

en: Module
tr: Eklenti

en: Off
tr: Kapalı

en: Domain
tr: Etki alanı

en: update
tr: güncelle

en: warning
tr: uyarı

en: ok
tr: tamam

en: Package
tr: Paket

en: Project not secure
tr: Proje güvenli değil

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje Drupal güvenlik ekibi tarafından güvensiz olarak etiketlendi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Project revoked
tr: Proje feshedildi

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje feshedildi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Project not supported
tr: Proje desteklenmiyor

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
tr: Bu proje artık desteklenmiyor ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: No available releases found
tr: Kullanılabilir sürüm bulunamadı

en: Release revoked
tr: Sürüm feshedildi

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
tr: Kurulu sürümünüz feshedildi ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Release not supported
tr: Sürüm desteklenmiyor

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
tr: Şu anda kurulu sürümünüz artık desteklenmiyor ve indirilemez durumda. Bu proje kapsamındaki her şeyin acilen devre dışı bırakılması şiddetle önerilir!

en: Invalid info
tr: Geçersiz bilgi

en: Recommended version
tr: Tavsiye edilen sürüm

en: Failed to fetch available update data
tr: Mevcut güncelleştirme verisi alınamadı

en: Unknown release date
tr: Bilinmeyen sürüm tarihi

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
tr: Yeni sürümler ve güncellemeler ile ilgili bilgi alınmaya çalışıldı.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
tr: Mevcut yeni sürüm ve güncellemeler hakkında bilgi getirilemedi.

en: The name of the site.
tr: Sitenin adı.
