Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Status
ru: Байдал

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Site name
ru: Сайтниң ады
