Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: On
uk: Увімкнути

en: error
uk: помилка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Project type
uk: Тип проекту

en: Projects
uk: Проекти

en: view
uk: вид

en: Core
uk: Ядро

en: Theme
uk: Шаблон

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Domain
uk: Домен

en: Current
uk: Поточна

en: Site ID
uk: ID сайту

en: update
uk: оновлення

en: warning
uk: попередження

en: Site URL
uk: Адрес сайту

en: Sites
uk: Сайти

en: ok
uk: ок

en: Package
uk: Пакунок

en: Project not secure
uk: Проект не безпечний

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Проект позначений небезпечним командою безпеки Drupal і більше недоступний до завантаження. Дуже рекомендується вимкнути все, пов'язане з проектом.

en: Project revoked
uk: Проект анульовано

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Ваша теперішня версія проекту анульована, і більше недоступна для завантаження. Дуже рекомендується оновлення!

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проект більше непідтримується, і більше недоступний для завантаження. Будьте обережні, використовуючи його!

en: No available releases found
uk: Не знайдено доступних версій

en: Release revoked
uk: Версію анульовано

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Ваша теперішня версія анульована, і більше недоступна для завантаження. Дуже рекомендується оновлення!

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Ваша версія не підтримується і більше недоступна для завантаження. Дуже рекомендується оновлення!

en: Invalid info
uk: Невірна інформація

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not checked
uk: Не перевірено

en: Recommended version
uk: Рекомендована версія

en: Unknown release date
uk: Невідома дата версії

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
uk: Неможливо завантажити жодну інформацію щодо доступності нових версій та оновлень

en: The name of the site.
uk: Ім'я сайту
