Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: error
ur: نقص

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: warning
ur: انتباہ
