Update status aggregator (6.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: On
vi: Bật

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: Core
vi: Nhân

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Site name
vi: Tên website

en: Off
vi: Tắt

en: Current
vi: Hiện thời

en: warning
vi: cảnh báo

en: Package
vi: Kiện hàng
