UpDown (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Voting
cs: Hlasování

en: End
cs: Konec

en: Both
cs: Obojí

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Allow users to undo their votes
cs: Povolit uživatelům zrušit vlastní hlas
