UpDown (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: End
cy: Diwedd

en: Both
cy: Y ddau

en: Allow users to undo their votes
cy: Caniatau defnyddwyr i dad-wneud eu pleidlais
