UpDown (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Voting
da: Bedømmelse

en: End
da: Slut

en: Both
da: Begge

en: Full node
da: Hele indholdselementet

en: Allow users to undo their votes
da: Tillad brugere at fortryde deres bedømmelse
