UpDown (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
es: Resumen

en: Voting
es: Votación

en: End
es: Final

en: Both
es: Ambos

en: Full node
es: Nodo completo

en: Allow users to undo their votes
es: Permitir que los usuarios anulen su voto
