UpDown (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Voting
fi: Äänestys

en: End
fi: Päättyy

en: Both
fi: Molemmat

en: Full node
fi: Koko solmu
