UpDown (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
fr: Accroche

en: End
fr: Fin

en: Both
fr: Les deux

en: Full node
fr: Nœud complet

en: Beginning
fr: Au début

en: Allow users to undo their votes
fr: Autoriser les utilisateurs à annuler leurs votes
