UpDown (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
gl: Resumo

en: Voting
gl: Votando

en: End
gl: Fin

en: Both
gl: Ambos

en: Full node
gl: Nodo completo
