UpDown (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Teaser
hr: Mamac

en: Voting
hr: Glasovanje

en: End
hr: Svršetak

en: Both
hr: Oba

en: Full node
hr: Cijeli node
