UpDown (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Voting
ja: 投票

en: End
ja: 終了

en: Both
ja: 両方

en: Full node
ja: 完全なノード

en: Allow users to undo their votes
ja: ユーザーに自分の投票の取り消しを許可する
