UpDown (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Voting
lv: Balsošana

en: End
lv: Beigt

en: Both
lv: Abi

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Allow users to undo their votes
lv: Ļaut lietotājiet atcelt savus balsojumus
