UpDown (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Voting
nl: Stemmen

en: End
nl: Einde

en: Both
nl: Beide

en: Full node
nl: Volledige node

en: Allow users to undo their votes
nl: Gebruikers toestaan hun stem in te trekken
